Jak działają nasze panele?
Kliknij i przesuń pomarańczowy suwak (grafika poniżej) w lewo lub prawo ← →
REV CARE
Twoja instalacja fotowoltaiczna z gwarancją totalną na 15 lat i pakietem rev care.
Stawiamy na kompleksowość!
Co oznacza Rev Care? To kompleksowa obsługa Klienta, którą rozpoczynamy już na etapie projektowania instalacji. Na początek zadbamy o to, by instalacja fotowoltaiczna w pełni zaspokajała zapotrzebowanie Twojego gospodarstwa domowego, przeanalizujemy Twoje rachunki, przygotujemy projekt i zaplanujemy wykonanie niezbędnych prac. Po wykonaniu montażu załatwimy za Ciebie zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego.
Rev Care po montażu
Zaraz po montażu poinformujemy Cię o zgłoszeniu Twojej instalacji do zakładu energetycznego. Po 30 dniach skontaktujemy się z Tobą, aby upewnić się, że licznik został wymieniony na dwukierunkowy i wszystko działa jak powinno. By Twoje rachunki były jak najniższe, a obsługa i funkcjonowanie instalacji była dla Ciebie jasna, gdy tylko otrzymasz pierwszy rachunek, sprawdzimy czy jesteś zadowolony.
Opieka posprzedażowa dla Twojej wygody.
Pamiętaj, że Twoja instalacja jest objęta 15-letnią Gwarancją Totalną i jeśli cokolwiek wymagałoby sprawdzenia, nasi serwisanci mogą zweryfikować poprawność działania instalacji.
Rev Care to ciągły rozwój naszych usług
Chcemy ciągle podnosić jakość obsługi, by jak najlepiej dopasować się do potrzeb naszego Klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pewne rzeczy mogą wymagać poprawy czy uproszczenia. Dlatego stale sprawdzamy wdrożone przez siebie rozwiązania. Chcąc wzbogacić swoje doświadczenie zapytamy Cię o to jak oceniasz cały proces – od pierwszego kontaktu, aż po opiekę posprzedażową.
Oferty Rev Energy
  • ENERGY DOM
  • ENERGY BIZNES
  • ENERGY ROLNIK
  • ENERGY FARMY
Biuro Obsługi Klienta
REV ENERGY sp. z o.o.
ul.Ołbińska 19

50-233 Wrocław

(71) 307 77 71 wew. 4